Wydarzenia

Pawłowski: Zwieńczyć sezon dobrą grą

2018-04-27 14:00:00
- Zmierza się dwa zespoły, które dobrze ostatnio punktują. My patrzymy w górę tabeli, chcemy zmniejszyć stratę do drużyn, które przewodzą dolnej ósemce. Dla kibiców chcemy zwieńczyć sezon dobrą grą - mówi Tadeusz Pawłowski przed meczem Śląska z Lechią.
Tadeusz Pawłowski: Sytuacja kadrowa wygląda tak, że wracają Augusto po kontuzji i Kosecki po zawieszeniu za kartki. Normalnie z drużyną trenują Lewandowski i Kokoszka. Nie mamy więc specjalnych problemów kadrowych. Niektórzy zawodnicy zagrają w rezerwach, inni w Centralnej Lidze Juniorów. Mamy silną jedenastkę, która wystąpi w poniedziałkowym meczu.

Zrobiliśmy kolejny krok do przodu. Teraz patrzymy w górę, chcemy zbliżyć się do drużyn, które prowadzą w dolnej ósemce. Rozmawiamy o tym, by zająć jak najlepsze miejsce, by ten nieudany sezon zwieńczyć dobrą grą, która zadowoli naszych fanów. Do tego będziemy dążyć w ostatnich spotkaniach.

Lechia również w ostatnich trzech meczach zdobyła siedem punktów, więc zmierzą się zespoły, które ostatnią zaliczają dobre wyniki. Na pewno groźny będzie Flavio Paixao, jest w dobrej formie, a do tego wiele w grze Lechii jest pod niego podporządkowane. Na pewno trzeba uważać na Sławomira Peszkę, to przecież reprezentant Polski. Mocnym punktem jest też rozgrywający, Patryk Lipski. Potrafi skorzystać z dwóch szybkich skrzydeł. Nie są to może gracze do indywidualnego krycia, ale na pewno to zawodnicy wysokiej klasy, na których trzeba zwrócić uwagę i zneutralizować ich na boisku.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również