Wydarzenia

Październikowy numer "Wokół Śląska"

2019-10-24 09:00:00
Do sprzedaży trafił kolejny w tym sezonie numer magazynu „Wokół Śląska”. Lektura obowiązkowa dla każdego kibica WKS-u!
Możecie być pewni, że w żadnej innej gazecie nie przeczytacie tyle o WKS-ie! Magazyn „Wokół Śląska” to ekskluzywne, treści, nowoczesna szata graficzna i znakomita jakość papieru. Fani Trójkolorowych znajdą w nim również konkursy oraz inne niespodzianki.
 
Kup najnowszy numer magazynu już teraz TUTAJ.

Okładka październikowego numeru sezonu 2019/20:W najnowszym numerze przygotowaliśmy dla Was wywiad z Matusem Putnockym, bramkarzem WKS-u, który zaliczył bardzo udany początek sezonu w nowym klubie. Słowak opowiada m.in. o tym jak zastąpił Jakuba Słowika, powołaniach do reprezentacji i czy myśli już o końcu kariery. W miesięczniku przeczytacie również rozmowę z Maciejem Gilem i Michałem Hetelem, czyli przedstawicielami działu skautingu Śląska, którzy zabiorą Was za kulisy transferów wrocławskiego klubu. Przyjrzymy się również Filipowi Markoviciowi oraz Przemkowi Bargielowi, czyli ostatnim letnim wzmocnieniom zespołu trenera Lavicki. Nie zabraknie wieści z Akademii, gdzie wdrażany jest program treningów pozycyjnych oraz artykułów o historii - przybliżymy karierę Tomasza Bobela, czyli drugiego w dziejach bramkarza-kapitana Śląska oraz poczynania WKS-u w europejskich pucharach w sezonie 1975, który okazał się pod tym względem najlepszy w historii klubu z Oporowskiej. Jak zawsze przygotowaliśmy również informacje o najbliższych rywalach, statystyki, łamigłówki i dwa plakaty - z Robertem Pichem i Israelem Puerto. W skrócie - dużo dobrego czytania i... nie tylko! Miłej lektury!

To trzeci numer "Wokół Śląska" w tym sezonie, dlatego zachęcamy do lektury i dzielenia się z nami swoimi opiniami oraz uwagami na profilu Facebook magazynu TUTAJ. Dziękujemy Wam za zaufanie i mamy nadzieję, że Wasze życie nadal będzie się kręcić... wokół Śląska!

Zareklamuj się w "Wokół Śląska" - ZOBACZ OFERTĘ

Oficjalny miesięcznik Śląska Wrocław kosztuje 5 zł. Wszystkie punkty sprzedaży przedstawia poniższa mapa:


Punkty sprzedaży, w których kupisz „Wokół Śląska”: 
- Kasy przy ul. Oporowskiej
- Fanshop #NaStadionie, przy wejściu na Stadion Wrocław od ul. Królewieckiej
- mecze Śląska na Stadionie Wrocław
- Kolporter CH Magnolia Park,
- Kolporter Pasaż Grunwaldzki, 
- Kolporter CH Borek,
- Kolporter GH Sky Tower, 
- Kolporter Auchan Hubska
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również