Wydarzenia

PFI FUTURE nowym właścicielem loży S-VIP!

2019-07-22 20:00:00
Z wielką przyjemnością przedstawiamy kolejnego całosezonowego właściciela loży S-VIP na Stadionie Wrocław. Do grona partnerów klubu dołączyła firma PFI FUTURE.
PFI FUTURE S.A. to spółka, która zajmuje się przygotowywaniem i realizacją dużych projektów w branży edukacyjno-rozrywkowej i deweloperskiej. Model biznesowy opiera się na skupieniu unikatowych kompetencji, dzięki którym firma ma możliwość przygotowania i realizacji nowatorskich przedsięwzięć inwestycyjnych. Do jej głównych produktów należą:
 
ErGoCity – program polega na projektowaniu nowoczesnych osiedli, które są dobrym miejscem do życia, pracy i wypoczynku. Realizowane są tam miejskie programy prospołeczne i proekologiczne, a osiedla wpasowują się w światowe trendy nowoczesnego budownictwa i ekologii.
 
OSCW – nowoczesne, wielofunkcyjne Obiekty Spędzania Czasu Wolnego, które są w stanie zaspokoić potrzeby turystyczne, rozrywkowe i edukacyjne dla dużych miast i aglomeracji. Wielofunkcyjność pozwala na umieszczenie w nich: Oceanarium, Jaskini 5D+, Egzotycznej Laguny, Interaktywnego Centrum Nauki, Centrum kongresowego, Galerii medycznej, Hotelu, Pasażu gastronomicznego, Pasażu handlowego i wielu innych.  

 
Witamy na pokładzie i życzymy niezapomnianych emocji na meczach Śląska!
 
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegóły TUTAJ. 
 

Autor: Grzegorz Krawczyk

Zobacz również