Wydarzenia

Pich: Detale mogą zdecydować

2018-03-07 15:00:00
- W takich spotkaniach o wyniku często decydują detale, więc nie możemy pozwalać sobie na błędy – mówi przed meczem z Wisłą Kraków Robert Pich.
Rozgrywki LOTTO Ekstraklasy wkraczają w decydującą fazę i jest to ostatni gwizdek dla Trójkolorowych w kontekście ewentualnego miejsca po 30. kolejce. - Musimy zbierać punkty, by nie wprowadzić nerwowej sytuacji. Niestety za dużo nam ich uciekło i wszystko się skomplikowało. W środku tabeli jest dość ciasno i chcemy przede wszystkim do końca rundy zasadniczej wypracować dobrą pozycję wyjściową przed startem rundy finałowej. – zaznacza skrzydłowy Śląska Robert Pich.
 
Przed Trójkolorowymi starcie z Białą Gwiazdą, która zamyka pierwszą ósemkę. Strata do niej wynosi 8 punktów. Jak zaznacza Pich najważniejsze jest zwycięstwo, dopiero potem analiza tabeli. - Inaczej trenujemy i myślę, że będziemy dobrze przygotowani do spotkania. Przede wszystkim liczymy na lepszą grę w ofensywie. Nasza zła seria wyjazdowa musi się w końcu zakończyć – mówi pomocnik. – Spodziewam się wyrównanego meczu w Krakowie. Wisła, podobnie jak my, to klub, który ma spore ambicje. W takich spotkaniach o wyniku często decydują detale, więc nie możemy pozwalać sobie na błędy – kończy Robert Pich. 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również