Wydarzenia

Pich i Cholewiak po remisie

2018-04-07 20:30:00
Robert Pich i Mateusz Cholewiak skomentowali spotkanie z Koroną. Śląsk zremisował 1:1.
Robert Pich: Mecz był dość wyrównany. Obie ekipy miały swoje sytuacje, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem. Szkoda, bo zdobyliśmy bramkę do szatni i powinniśmy inaczej zareagować na nią. Nie wykorzystaliśmy prowadzenia, w drugiej połowie mieliśmy się dłużej utrzymywać przy piłce i liczyć, że Korona się odkryje. 
 
Niestety stało się inaczej i rywale zdołali doprowadzić do remisu. Szkoda, że znów nie udało nam się wygrać. Wszyscy jesteśmy świadomi, że musimy punktować lepiej, szczególnie u siebie. Pozytywne jest to, że gramy 4 mecze we Wrocławiu. Na pewno musimy się teraz maksymalnie skoncentrować i punktować. Jestem przekonany, że zaczniemy wygrywać. 
 
Mateusz Cholewiak: Musimy szanować ten punkt, ale dziś bardzo żałujemy, że nie zdobyliśmy kompletu oczek. Szkoda, bo uważam, że tak naprawdę Korona miała jedną stu procentową okazję i ją wykorzystała. Wydaje mi się, że mecz był pod naszą kontrolą, byliśmy stroną dominującą i mieliśmy więcej z gry. W takich spotkaniach musimy wygrywać, tym bardziej u siebie. Liczyłem na pierwsze zwycięstwo. 
 
Patrząc na tabele ten punkt na pewno nam pomógł. Gramy cztery mecze u siebie i to jest bardzo cenne dla nas. We Wrocławiu prezentujemy się o wiele lepiej, teraz w grupie spadkowej zaczyna się prawdziwa walka i musimy z niej wycisnąć jak najwięcej. Chcemy jak najszybciej zapewnić sobie utrzymanie. 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również