Wydarzenia

Pich: Wierzę w przełamanie

2018-09-13 13:20:00
- Nie skupiam się zbytnio na osłabieniach przeciwnika. Mamy swoją taktykę i chcemy pokazać nasze mocne strony – mówi przed jutrzejszym spotkaniem w Lubinie skrzydłowy WKS-u Robert Pich.
Robert Pich: - W okresie przerwy na mecze reprezentacji mieliśmy plan, aby mocniej popracować. W pierwszym tygodniu treningi miały swoje fazy, było dużo biegania, ale też różnego rodzaju gry. Ten etap zakończył sparing, w którym było chyba widać chyba. Natomiast w obecnym tygodniu zajęcia wyglądały podobnie do tych, które zazwyczaj mamy przed meczem ligowym.
 
W spotkaniu z Zagłębiem istotny będzie dla nas tylko wynik. Na tym się koncentrujemy i chcielibyśmy, aby kibice byli z nas zadowoleni. Pomoże nam tylko zwycięstwo, dobra gra może być czymś pozytywnym, ale liczyć się będą wyłącznie punkty. 
 
Nie skupiam się zbytnio na osłabieniach przeciwnika. Mamy swoją taktykę i chcemy pokazać nasze mocne strony. Mniej interesuje mnie, jak Zagłębie będzie chciało grać. 
 
We wcześniejszych spotkaniach miałem sytuacje bramkowe, brakowało jedynie precyzji i może trochę szczęścia, aby strzelić gola. Oczywiście, chcę je zdobywać, ale nie narzucam sobie przesadnie dużej presji. Wierzę, że przełamię się już w najbliższym meczu, co pomoże drużynie osiągać dobre wyniki.
 
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również