Piłkarski weekend Akademii (WYNIKI)
2019-11-12 17:00:00
W miniony weekend odbyły się hitowe spotkania z udziałem zespołu rezerw i juniorów. Sprawdźcie jak spisały się nasze zespoły.
III Liga
Sobota, 9 listopada, 17:00
Ruch Chorzów - Śląsk II Wrocław 1:1
Bramki: Bergier
Skład: Szczerbal - Kucharczyk, Wiech, Poprawa, Dankowski - Szpakowski, Boruń (54. Młynarczyk) - Bergier (87. Caliński), Bargiel (70. Scalet), Krocz - Szczepan
Centralna Liga Juniorów U18
Sobota, 9 listopada, 12:00
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2:1
Bramki: Mamis
Skład: Tysiak - Maruszak, Stawny, Wawrzyniak W., Konopacki, Stańczak, Trochanowski, Mamis, Fediuk, Szmigiel, Głowieńkowski oraz Michalski, Szymański, Wawrzyniak M., Bąk D.
Centralna Liga Juniorów U17
Sobota, 9 listopada, 13:30
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 0:3
Bramki : Gryglak, Konstanty, Wiśniewski
Skład : Czapliński, Gerstenstein, Nawrocki, Zawadzki, Wiśniewski, Wróbel (Hampel), Wysiński, Dachnowski (Matuszewski), Jakubiak (Gołąb), Konstanty, Gryglak
Dolnośląska Liga Juniorów Młodszych U16
Sobota, 9 listopada, 11:00
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 1:3
Bramki: Sikora, Gruszecki, Gurgul
Sklad: Sobolewski, Marciniak, Głuski (70' Grabowski), Burkowski (60' Góral), Stojanowicz, Gurgul, Jezierski (70' Janicki), Michalski, Wienczek (65' Majewski), Sikora (60' Baj), Gruszecki
Centralna Liga Juniorów U15
Sobota, 9 listopada, 12:00
Falubaz Zielona Góra - Śląsk Wrocław 0:3
Skład: Lipiec-Okulicz (40' Lipinski), Goszczynski (40' Cwikla), Ruman, Marciniszyn-Maszkowski (40' Bujoczek), Kmiecik, Wolczek (40' Borys)-Seremet, Kruk, Kowalski (50' Galuba)
Bramki: Kruk (2), Kowalski
Dolnośląska Liga Trampkarzy U14
Sobota, 9 listopada, 11:00
Śląsk Wrocław - Lechia Dzierżoniów 4:2
Miejsce: AWF P5
Bramki: Drzewicz, Krukowski, Skóra, Kosiba
Skład: Drużbicki - Maroszek, Sokołowski, Krukowski, Ziętek, Kucharski, Basiński, Gerstenstein, Zawada, Graczyk, Drzewicz oraz Sierda, Skrzypczyński, Sługocki, Kosiba, Skóra
I Dolnośląska Liga Młodzików U13
Sobota, 9 listopada, 11:00
Górnik Polkowice - Śląsk Wrocław 2:6
Bramki: Madej (4), Cesarz, Fałowski
Skład: Kluba, Cyrek, Pawlik, Samołyk, Cesarz, Fałowski, Markowski,Madej, Sztylka oraz Moś
II Dolnośląska Liga Młodzików U12
Sobota, 9 listopada, 11:00
AP Oleśnica - Śląsk Wrocław 1;5
Bramki: Maliszewski, Mirga, Kosmalski, Zabrzeski, Bojakowski
Skład: Kosobudzki- Bęcławski, Szarek, Kwieciński, Mirga- Małolepszy, Maliszewski, Adamowski- Zabrzeski oraz Kosmalski, Bojakowski
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska
Zobacz również
2024-03-25