Wydarzenia

Pobierz magazyn „Wokół Śląska”

2016-09-30 09:00:00
Najnowszy numer klubowego magazynu jest już dostępny on-line. Bohaterami „Wokół Śląska” są między innymi Joan Angel Roman oraz szef skautingu Śląska Maciej Gil.
"Wokół Śląska" to oficjalny klubowy magazyn WKS-u, ukazujący się w czwartki przed meczami domowymi. Jest on dołączany do "Gazety Wrocławskiej". Gazetę znaleźć można również w autobusach firmy Polbus PKS oraz podczas meczu na Stadionie Wrocław.

Na okładkę magazynu trafił Joan Angel Roman, czyli najlepszy zawodnik Śląska w Fifie 2017. Były zawodni FC Barcelony czy Manchesteru City opowiedział nam m. in. o swojej piłkarskiej podroży. Specjalnie dla nas Joan ułożył również najlepszą drużynę piłkarzy, z którymi był kiedykolwiek w jednym zespole.

Niemniej ciekawa jest rozmowa z szefem skautingu Śląska Maciejem Gilem. Jak daleko trzeba się posunąć, aby dobrze zweryfikować pożądanego piłkarza? Dlaczego w Śląsku gra dziś wielu obcokrajowców? Kiedy „odpalą” nowi zawodnicy i czy jest wśród nich potencjał co najmniej na miarę Ryoty Morioki? Tego wszystkiego dowiecie się ze strony nr 6.

Na przedostatniej stronie tradycyjnie skupiliśmy się na naszych przeciwniku – Bruk-Becie Termalice. Z naszego tekstu sporo dowiecie się o aktualnej sytuacji „Słoników”, o której porozmawialiśmy z Bartłomiejem Babiarzem, zawodnikiem zespołu z Niecieczy. 

Prawdziwą perełką jest nowy cykl historyczny zatytułowany „70 lat Śląska Wrocław”. W pierwszym odcinku, przybliżającym historię Śląska, przedstawiamy największe sukcesy naszego klubu. Zaczynamy od powrotu do roku 1956 i wywalczonego wówczas awansu do II ligi.

W gazecie oczywiście do znalezienia również zapowiedź spotkania oraz szansa na wygranie gadżetów WKS-u w krzyżówce na temat naszego klubu. Zachęcamy do pobierania wersji pdf magazynu. Wystarczy kliknąć w poniższy link:

 
Wokół Śląska - Nr 13
 

Zobacz również