Wydarzenia

Podsumowanie roku 2016

2017-01-04 20:00:00
W specjalnych artykułach podsumowaliśmy każdy miesiąc zakończonego niedawno 2016 roku w wykonaniu Śląska Wrocław. Działo się bardzo dużo. Wszystkie teksty zgromadziliśmy w jednym miejscu.
W sondach na naszym Twitterze wybieraliśmy też "Wydarzenie miesiąca". Teraz trwają tam wybory na "Wydarzenie roku w Śląsku Wrocław". Głosować można tutaj: Śląsk Wrocław Twitter.

A minione 12 miesięcy możecie przypomnieć sobie tu:

Styczeń. Za "Wydarzenie stycznie" uznaliście transfer Ryoty Morioki do Śląska.Luty. Za "Wydarzenie lutego" uznaliście odejście z drużyny Flavio Paixao.Marzec. Za "Wydarzenie marca" uznaliście zatrudnienie Mariusza Rumaka jako trenera WKS-u.Kwiecień. Za "Wydarzenie kwietnia" uznaliście wygraną w Poznaniu z Lechem (1:0 po 1. bramce Morioki w Śląsku)Maj. Za "Wydarzenie maja" uznaliście utrzymanie WKS-u w Ekstraklasie.Czerwiec. Za "Wydarzenie czerwca" uznaliście odejścia z drużyny Dudu Paraiby i Krzysztofa Ostrowskiego.Lipiec. Za "Wydarzenie lipca" uznaliście udane negocjacje i ponowne wypożyczenie do Śląska Bence Mervo.Sierpień. Za "Wydarzenie sierpnia" uznaliście wygraną z Wisłą w Krakowie 5:1.Wrzesień. Za "Wydarzenie września" uznaliście odpadnięcie WKS-u z Pucharu Polski.Październik. Za "Wydarzenie października" uznaliście jubileusz Piotra Celebana (250 meczów w zielono-biało-czerwonych barwach)Listopad. Za "Wydarzenie listopada" uznaliście zwycięskie derby Dolnego Śląska (2:1 z Zagłębiem Lubin)Grudzień. Za "Wydarzenie grudnia" uznaliście powrót do Śląska Tadeusza Pawłowskiego jako dyrektora Akademii.Dziękujemy za wszystkie głosy i wsparcie przez cały rok. Piłkarze, zarząd i pracownicy klubu dołożą wszelkich starań, by nadchodzące 12 miesięcy 2017 roku były lepsze.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również