Wydarzenia

Podziękowania dla Arkop Deweloper

2018-10-11 17:00:00
Dyrektor akademii Śląska Tomasz Horwat złożył na ręce Artura Pianowskiego, prezesa firmy Arkop Deweloper, podziękowania za sponsoring drużyny U16 trenera Bielskiego. - Dziękujemy za wsparcie, możliwość rozwoju sportowego i liczymy na dalszą owocną współpracę - mówi Tomasz Horwat.
Arkop Deweloper może poszczycić się ponad dwudziestopięcioletnim stażem na rynku budowlanym. Od ponad na 10 lat prężnie działa we Wrocławiu. Arkop Deweloper zajmuje się procesem budowlanym w szerokim tego pojęcia znaczeniu, poczynając od inwestycji, przez wykonawstwo, aż po sprzedaż deweloperską. Oferuje kompleksowe usługi w zakresie budownictwa ogólnego, przemysłowego, inżynieryjnego oraz robót specjalistycznych.
 
- Bardzo się cieszymy, że mamy wiarygodnego i ugruntowanego na rynku sponsora, pochodzącego z Wrocławia. Współpraca znacznie ułatwia nam możliwość rozwoju chłopaków i mam nadzieję, że to dopiero początek naszych wspólnych działań. Wszyscy pracujemy na to, by nasi wychowankowie zasilili w przyszłości seniorski zespół Śląska Wrocław – mówi dyrektor akademii Tomasz Horwat. 
 
Firma Arkop zrealizowała szereg prestiżowych realizacji na terenie całego kraju. Wysiłek skierowany na budowę stacji paliw, hal przemysłowych, obiektów użyteczności publicznej a także wielu obiektów budownictwa mieszkaniowego zaowocował zdobyciem doświadczenia umożliwiającego podjęcie działalności deweloperskiej. Celem jest budowanie mieszkań komfortowych, w lokalizacjach zapewniających łatwość dojazdu do najważniejszych miejsc we Wrocławiu a zarazem spokojnych i zielonych. Jednocześnie Arkop Deweloper chce zapewnić produkty i usługi na najwyższym poziomie. W ofercie znajdują się mieszkania na miarę potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Autor: Michał Krzyminski

Zobacz również