Wydarzenia

Pomóżmy małym pacjentom!

2020-04-24 18:00:00
Wszystkich fanów WKS-u zachęcamy do włączenia się w zbiórkę na rzecz Kliniki Pediatrii i Chorób Infekcyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu!
Stowarzyszenie Wielki Śląska oraz ośrodek Kibice Razem Śląsk Wrocław bardzo prężnie pomagają wrocławskim szpitalom i placówkom medycznym w okresie epidemii koronawirusa. W najbliższym tygodniu planowana jest wizyta już w dziesiątej placówce. Wcześniej zachęcamy jednak wszystkich do wsparcia zbiórki na rzecz kliniki pediatrii.

Organizatorzy otrzymali od szpitala zapotrzebowanie na środki najbardziej potrzebne w klinice zajmującej się małymi pacjentami. Do najpotrzebniejszych produktów należą: chusteczki nawilżane, owsianki, zupki, kisiele, budynie, małe butelki z wodą mineralną, soki, mleko, ciastka, wafle ryżowe, batony, maseczki ochronne, płyny do dezynfekcji oraz kremy do rąk.

Kto może - zachęcamy do przekazania na rzecz małych pacjentów potrzebnych produktów. Można je przynosić i zostawiać w dwóch lokalizacjach:
- w siedzibie klubu przy ulicy Oporowskiej 62 (pod schodami wejściowymi) codziennie w godzinach 9-19
- w siedzibie "Wielkiego Śląska" oraz "Kibice Razem" przy ul. Szewskiej 66/67A w poniedziałek i wtorek (27 i 28 kwietnia) w godz. 10-15

Mali pacjenci liczą na Wasze wsparcie!
Autor: Jędrzej Rybak

Zobacz również