Wydarzenia

Portal tuWroclaw.com Partnerem Medialnym Śląska Wrocław

2018-07-16 17:00:00
WKS Śląsk Wrocław nawiązał współpracę z portalem internetowym tuWroclaw.com, który od dzisiaj jest Oficjalnym Partnerem Medialnym Śląska Wrocław. Kibice WKS-u na łamach tuWroclaw.com znajdą jeszcze więcej materiałów związanych z ich ulubioną drużyną. Nowy Partner włączy się także w promocję akademii piłkarskiej klubu.
Poza dotychczasową obsługą medialną, portal tuWroclaw.com będzie podejmował działania zwiększające identyfikację mieszkańców ze Śląskiem Wrocław. Nie zabraknie konkursów dla fanów Trójkolorowych, materiałów multimedialnych poświęconych pierwszej drużynie, oraz relacji i analiz z meczów Śląska Wrocław.
 
Szczególny akcent współpracy położony zostanie na wspieranie akademii piłkarskiej, która na stałe zagości na łamach portalu. - Zależy nam , aby wszyscy którzy należą do rodziny Śląska Wrocław mogli mieć jeszcze szerszy dostęp do wszelkich informacji na temat swojej ukochanej drużyny. Myślę, że dla wszystkich młodych zawodników akademii to będzie dodatkowa zachęta do jeszcze większego zaangażowania w treningi, aby później mogli przeczytać o sobie m.in. właśnie na tuWroclaw.com - podkreśla Damian Filipowski, redaktor naczelny tuWroclaw.com. Z tej okazji na stronie głównej portalu powstanie specjalna sekcja poświęcona właśnie Śląskowi Wrocław i Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław
 
Nowy partner medialny Śląska umieści swoje logotypy na materiałach promocyjnych, stronie internetowej oraz bandach reklamowych w trakcie spotkań WKS-u na Stadionie Wrocław.
 
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również