Wydarzenia

Powrót na Oporowską

2016-04-01 15:50:00
Rezerwy Śląska w sobotę o godz. 15 podejmą Polonię-Stal Świdnica. Dla podopiecznych Arkadiusza Batora będzie to pierwsze ligowe starcie w rundzie wiosennej na własnym boisku.

W minioną środę w ramach rozgrywek okręgowegoPucharu Polski wrocławianie grali w Jordanowie Śląskim z miejscowym Nefrytem. Szansę dostało kilku młodych zawodników, który dobrze wykonali swoje zadanie. Zielono-biało-czerwoni zwyciężyli 2:1 i awansowali do półfinału.

 

Śląsk II po 22 kolejkach zajmuje 5. pozycję w tabeli z dorobkiem 41 punktów. Polonia-Stal jest na 15. miejscu i do traci do WKS-u 19 „oczek”. Świdniczanie mają jednak na swoim koncie jedno spotkanie rozegrane mniej. W zespole najbliższych rywali Trójkolorowych występuje Rafał Kohut, brat naszego pomocnika Pawła, oraz Igor Wargin, który jeszcze nie tak dawno biegał po trzecioligowych boiskach w koszulce Śląska.

 

Mecz pomiędzy Śląskiem II Wrocław a Polonią-Stal Świdnica rozpocznie się jutro, 2 kwietnia o godz. 15 na stadionie przy ul. Oporowskiej. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w stadionowych kasach od godz. 14. Dzieci do lat mają 13 wstęp wolny.

Autor: Tomasz Szozda, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również