Wydarzenia

Raport kartkowy przed meczem w Krakowie

2018-05-03 15:30:00
Do zawieszonego do końca sezonu Sito Riery dołącza Tim Rieder i bez tych dwóch graczy będzie musiał sobie radzić Śląsk Wrocław w meczu z Cracovią. Prezentujemy raport kartkowy przed spotkaniem w Krakowie.
Trzecie kolejne zwycięstwo, które odniósł WKS w rundzie finałowej, zostało okupione czterema żółtymi kartkami. Najbardziej dotkliwe konsekwencje spotkały Tima Riedera. Dla Niemca było to bowiem już czwarte w tym sezonie napomnienie, a to oznacza jedno spotkanie pauzy. Zawodnik, którego Tadeusz Pawłowski wystawia na środku pomocy lub obrony, w Krakowie nie pomoże swoim kolegom w zgarnięciu kolejnego kompletu punktów.

Trzech pozostałych Trójkolorowych, którzy zostali napomnieni "żółtkiem" w starciu z Lechią, to Michał Chrapek, Robert Pich i Jakub Kosecki. Dla Słowaka to trzecia kartka na koncie, którą dołącza tym samym do Piotra Celebana i Igorsa Tarasovsa na liście graczy zagrożonych pauzą. Znajduje się też na niej Marcin Robak z 7 kartonikami.

W drużynie Cracovii żaden piłkarz nie opuści starcia ze Śląskiem z powodu nadmiaru kartek. Trzech z nich - Helik, Spilak i Dimun - w przypadku otrzymania "żółtka" w piątek, będą pauzować w 35. kolejce.

Mecz Cracovia - Śląsk w piątek, 4 maja, o godz. 18 w Krakowie.

 
Pełna lista kartkowiczów w tym sezonie: 

Śląsk Wrocław:

Żółte kartki:
1 - Dragoljub Srnić, Boban Jović, Konrad Poprawa, Djorde Cotra, Sebastian Bergier, Jakub Słowik, Maciej Pałaszewski
2 - Łukasz Madej, Michał Mak, Mateusz Lewandowski
3 - Piotr Celeban, Igors Tarasovs, Robert Pich
4 - Kamil Vacek, Augusto, Tim Rieder
5 - Mariusz Pawelec
6 - Arkadiusz Piech, Michał Chrapek
7 - Marcin Robak
9 - Sito Riera, Jakub Kosecki
 
Czerwone kartki:
1 - Igor Tarasovs, Augusto, Sito Riera
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również