Wydarzenia

Raport kartkowy przed meczem ze Stalą

2023-03-17 08:00:00
W sobotnie południe Śląsk Wrocław w ramach 25. kolejki PKO BP Ekstraklasy podejmie bezpośredniego sąsiada w tabeli, czyli Stal Mielec. Przed tym spotkaniem prezentujemy aktualny raport kartkowy dla drużyny Ivana Djurdjevicia.
Wyjazd do Częstochowy będzie złym wspomnieniem dla wrocławian, bowiem powrót był bez punktów i z kilkoma kolejnymi kartkami. W starciu z liderem rozgrywek napomnianych zostało dwóch zawodników: Matias Nahuel oraz debiutujący na tym poziomie Mateusz Stawny. Jednak w obu przypadkach to były pierwsze ligowe "żółtka".

Mamy też pozytywne wieści na ostatni mecz przed przerwą na kadrę - po zawieszeniu znów dostępni będą Patrick Olsen oraz Konrad Poprawa. W pojedynku z mielczanami uważać za będą musieli kluczowi ofensywni piłkarze WKS-u, czyli Erik Exposito oraz John Yeboah, którzy mają już po 3 kartki na swoim koncie i są o jedną od kary, której dopiero co doświadczyli wspomnieni na początku Olsen i Poprawa.

Pierwszy gwizdek rozpoczynający sobotnie starcie 24. kolejki Śląsk - Stal wybrzmi o godzinie 12.30. Jeśli nie macie jeszcze biletów na ten mecz, to możecie je kupić TUTAJ.

Żółte kartki zawodników Śląska Wrocław:
9 - Diogo Verdasca;
8 - Patrick Olsen;
4 - Victor Garcia, Konrad Poprawa;
3 - Erik Exposito, John Yeboah;
2 - Daniel Gretarsson, Patryk Janasik, Dennis Jastrzembski, Caye Quintana, Petr Schwarz;
1 - Łukasz Bejger, Martin Konczkowski, Rafał Leszczyński, Matias Nahuel, Piotr Samiec-Talar, Mateusz Stawny, Michał Szromnik;

Czerwone kartki zawodników Śląska Wrocław:
1 - Łukasz Bejger, Konrad Poprawa, Diogo Verdasca;
Autor: Kacper Rudzik, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław