Wydarzenia

Raporty statystyczne po #JAGŚLĄ

2021-04-06 12:00:00
Trójkolorowi wygrali pierwszy mecz pod wodzą trenera Jacka Magiery, pokonując Jagiellonię Białystok 1:0. Prezentujemy statystyki i raporty fitness z tego spotkania.
Zawodnikiem, który pokonał najdłuższy dystans w meczu był wracający do podstawowego składu kapitan Śląska Wrocław - Krzysztof Mączyński. Pomocnik przebiegł 11,71 km. W liczbie sprintów najlepszy wynik osiągnął Patryk Janasik (23), natomiast najwyższą prędkość maksymalną osiągnął Konrad Poprawa (34 km/h).

Najwyższy wynik w kategorii InStat Index, mierzącej efektywność piłkarzy osiągnął Michał Szromnik (296). Tuż za nim znaleźli się Mateusz Praszelik (294) i Dino Stiglec (292).

Najwięcej udanych podań w zespole Śląska zaliczył Krzysztof Mączyński (37/47), a w statystyce wygranych pojedynków przewodził Mateusz Praszelik (14/27, 52%). Młodzieżowiec WKS-u miał również najwięcej udanych dryblingów (6/8, 75%). W statystyce odzyskanych piłek najlepszy był Łukasz Bejger (9), a tuż za nim znaleźli się Konrad Poprawa i Patryk Janasik (8). 

Po więcej informacji i statystyk zapraszamy do poniższych raportów. Informacje pochodzą z oficjalnych statystyk dostarczanych przez Ekstraklasę S.A.

Statystyki meczu TUTAJ

Raporty fitness TUTAJ

Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również