Wydarzenia

Raporty statystyczne po #PIAŚLĄ

2020-07-06 09:00:00
Wrocławianie kolejny raz pokonali więcej kilometrów od rywali (110 do 108), jednak nie przełożyło się to na wygraną. Najdłuższy dystans pokonał Robert Pich, który po meczu w Gliwicach ma w nogach 11,09 km. Najszybszy był tradycyjnie Przemysław Płacheta - 34,64 km/h i 18 wykonanych sprintów sprintów.
 
W statystyce InStat Index, mierzącej efektywność piłkarzy, najwyższy wynik również osiągnął Pich (307). Tuż za jego plecami znaleźli się Michał Chrapek i Matus Putnocky. Pomocnik wyróżnił się przede wszystkim skutecznością podań. Do kolegów zagrywał piłkę z aż 90% dokładności, a do spółki z Jakubem Łabojką przyjmowali i posyłali najwięcej podań do partnerów - odpowiednio 45/50 w przypadku Chrapka i 44/52 u Łabojki. Żaden inny piłkarz na murawie nie podawał częściej od duetu środkowych pomocników WKS-u.

Pod względem toczonych pojedynków najlepszy wynik "wykręcił" Filip Marković, wygrywając 12 z 17 (71%). W odbiorze najlepiej radził sobie z kolei Israel Puerto, odzyskując 9 piłek i zaliczając 4 udane odbiory. 
 

Po więcej informacji i statystyk zapraszamy do poniższych raportów. Informacje pochodzą z oficjalnych statystyk dostarczanych przez Ekstraklasę S.A.

Statystyki meczowe TUTAJ

Raport fitness TUTAJ

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również