Wydarzenia

Raporty statystyczne po #ŚLĄGÓR

2020-02-23 10:30:00
Śląsk zaliczył pierwsze w tym roku zwycięstwo, pokonując Górnika Zabrze (2:1). Przedstawiamy raport fitness i statystyki z tego spotkania.
Pierwszy mecz w wyjściowym składzie, premierowy gol i najwyższy InStat Index - tak wyglądało starcie z Górnikiem dla Filipa Raicevicia. Czarnogórzec uzyskał 299 punktów. Drugi pod tym względem był Dio Stiglec (282), a trzeci Jakub Łabojko (279). Najlepszy w szeregach rywali był Erik Jańza (309).

Mecz z Górnikiem był trzecim z rzędu, w którym najdłuższy dystans w szeregach WKS-u pokonał Michał Chrapek, a najszybciej biegał Przemysław Płacheta. Michał pokonał tym razem 12,27 km., a Przemek osiągnął prędkość 34,17 km/h. Obaj zawodnicy dominują w tych elementach, osiągając najwyższe wyniki z każdym z trzech tegorocznych meczów WKS-u. Płacheta zaliczył też najwięcej sprintów (32) oraz drugi wynik pod względem pokonanego dystansu (11,96 km)

Udany powrót do gry po powrocie z zawieszenia zaliczył Israel Puerto. Hiszpan wygrał 14 z 17 pojedynków (82%), zaliczając najwyższą skuteczność w takich starciach. Zwyciężył również w 5/8 pojedynkach główkowych (taki sam wynik osiągnął Raicević). Najskuteczniej podawał z kolei Diego Żivulić (84%), a w statystyce "nabycie piłki" na pierwszym miejscu znalazł się Krzysztof Mączyński (16).

Po więcej informacji i statystyk zapraszamy do poniższych raportów. Informacje pochodzą z oficjalnych statystyk dostarczanych przez Ekstraklasę S.A.

Statystyki meczowe TUTAJ

Raport fitness TUTAJ

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również