Wydarzenia

Raporty statystyczne po #ŚLĄLGD

2020-02-10 08:30:00
Śląsk rozpoczał ligowe zmagania w 2020 roku od remisu 2:2 z Lechią Gdańsk. Przedstawiamy raport fitness i statystyki meczowe z tego spotkania.
Gol, wywalczony rzut karny, najwyższy InstatIndex, najwięcej przebiegniętych kilometrów, największa skuteczność zwodów - Michał Chrapek w meczu przeciwko swojej byłej drużynie był zdecydowanie jedną z najjaśniejszych postaci na murawie. Dobre spotkanie środkowego pomocnika ma również odzwierciedlenie w statystykach.

Po raz kolejny najszybszym zawodnikiem meczu był Przemysław Płacheta. Skrzydłowy osiągnął prędkość maksymalną 32,37 km/h, a w sumie wykonał 24 sprinty (najwięcej). Pod tym względem Przemek jest najlepszym zawodnikiem PKO Ekstrakalsy - żaden inny piłkarz nie "sprintuje" częściej.

Najwyższą skuteczność wygrywanych pojedynków osiągnął w piątek Lubambo Musonda. Zambijczyk po raz pierwszy w oficjalnym meczu WKS-u wystąpił na boku obrony i choć nie ustrzegł się błędów, jego występ miał również wiele jasnych punktów. Jednym z nich wspomniana skuteczność starć jeden na jeden - 24-latek wygrał 16 z 23 pojedynków.

Po więcej informacji i statystyk zapraszamy do poniższych raportów. Informacje pochodzą z oficjalnych statystyk dostarczanych przez Ekstraklasę S.A.

Statystyki meczowe TUTAJ


Raport fitness TUTAJ

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również