Wydarzenia

Raporty statystyczne po #ŚLĄŁKS

2020-06-15 11:00:00
Wysokie zwycięstwo na własnym boisku z ŁKS-em zakończyło zmagania Śląska w rundzie zasadniczej. Dobra i skuteczna gra ma swoje odzwierciedlenie w statystykach i raportach fitness.
W niedzielne popołudnie WKS 113,94 km, niemal trzy więcej od przeciwników. Kolejny raz liderem Śląska pod tym względem był Krzysztof Mączyński. Kapitan pokonał 11,55 km. Pod względem prędkości prym tradycyjnie wiódł Przemysław Płacheta, który osiągnął aż 35,22 km/h. Zaliczył też najwięcej, bo 24 sprinty.

W statystyce InStat Index, mierzącej efektywność piłkarzy, najwyższy wynik w szeregach wrocławian osiągnął Dino Stiglec (357). Chorwat do dwóch asyst dołożył gola, zaliczając jeden z lepszych występów w całym sezonie.

Najwyższą skuteczność podań osiągnął Márk Tamás (88%, 37/42), a najwięcej pojedynków wygrał Erik Exposito (14). W statystyce odbiorów wyróżnili się Filip Marković (5), a udanych dryblingów Lubambo Musonda (5).

Po więcej informacji i statystyk zapraszamy do poniższych raportów. Informacje pochodzą z oficjalnych statystyk dostarczanych przez Ekstraklasę S.A. 

Statystyki meczowe TUTAJ

Raport fitness TUTAJ

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również