Wydarzenia

Raporty statystyczne po #ŚLĄLPO

2020-09-14 09:45:00
Po kapitalnym spotkaniu we Wrocławiu Śląsk zremisował z Lechem Poznań 3:3. Prezentujemy raporty fitness i statystyki z tego spotkania.
Przeciwko Kolejorzowi najwięcej kilometrów w zespole WKS-u pokonał Jakub Łabojko (11,14 km), a najwięcej spirtnów zaliczył Piotr Celeban (17). Najwyższą prędkość osiągnął z kolei Lubambo Musonda (33,23 km/h).

Najwyższy wskaźnik InStat Index, prezentujący efektywność piłkarzy na boisko, miał Piotr Celeban (347). Polak strzelił trzeciego gola w sezonie, dokładając do tego aktywną grę zarówno w obronie, jak i w ataku. Na kolejnych miejscach w tej klasyfikacji znaleźli się Robert Pich (285) i Lubambo Musonda (265).
 
Różna statystyki spotkania miały tym razem różnych bohaterów. I tak najdokładniej podawał Mariusz Pawelec (88%, 21/24), najwięcej pojedynków wygrali Mathieu Scalet i Celeban (po 10), a dryblował najlepiej Waldemar Sobota (7/8). Doświadczony pomocnik w ogóle był bardzo aktywny, bowiem to on był piłkarzem WKS-u, który najczęściej miał piłkę przy nodze (najwięcej podań przyjętych, wykonanych, dryblingów).

Po więcej informacji i statystyk zapraszamy do poniższych raportów. Informacje pochodzą z oficjalnych statystyk dostarczanych przez Ekstraklasę S.A.

Raport statystyczny TUTAJ

Raport fitness TUTAJ

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również