Wydarzenia

Raporty statystyczne po #ŚLĄPOD

2021-04-21 11:30:00
W niesamowitych okolicznościach WKS pokonał Podbeskidzie na własnym stadionie (4:3). Prezentujemy statystyki i raport fitness z tego meczu.
Zawodnikiem, który pokonał najdłuższy dystans w meczu był kolejny raz kapitan, Krzysztof Mączyński. Pomocnik przebiegł 11,51 km. W liczbie sprintów najlepszy wynik osiągnął z kolei wahadłowy w tym meczu, Bartłomiej Pawłowski, który w ciągu zaledwie 54 minut gry uzbierał aż 15 sprintów. Najwyższą prędkość maksymalną ponownie osiągnął natomiast Konrad Poprawa (34,17 km/h).

Zdecydowanie najwyższy wynik w kategorii InStat Index, mierzącej efektywność piłkarzy osiągnął wspomniany Mączyński (367). Pomocnik strzelił gola, zaliczył dwie asysty i był jedną z najjaśniejszych postaci niezwykłego spotkania na Stadionie Wrocław. Za nim w tej klasyfikacji uplasowali się Robert Pich (297) i Patryk Janasik (257).

W meczu z Podbeskidziem do pierwszego składu wrócił Israel Puerto. Hiszpan podawał z największą celnością w drużynie Śląska (89%, 49/55), wygrał też najwięcej pojedynków (59%, 16/27). Jego rodak, Erik Exposito, zaliczył z kolei największą liczbę udanych dryblingów (4/7). W statystyce odebranych piłek najlepiej wypadł Mark Tamás (7).

Po więcej informacji i statystyk zapraszamy do poniższych raportów. Informacje pochodzą z oficjalnych statystyk dostarczanych przez Ekstraklasę S.A.

Statystyki meczu TUTAJ


Raport fitness TUTAJ

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również