Wydarzenia

Raporty statystyczne po #ŚLĄWPŁ

2021-03-21 10:30:00
Wrocławianie zaliczyli czwarty remis w tym roku, dzieląc się punktami z Wisłą Płock (0:0). Prezentujemy statystyki oraz raport fitness z tego meczu.
Po raz kolejny zawodnikiem, który pokonał najdłuższy dystans w meczu był Mathieu Scalet. Pomocnik Śląska przebiegł 12,66 km i podobnie jak w przypadku poprzednich spotkań był to najlepszy wynik wśród piłkarzy obu drużyn. W liczbie sprintów tym razem prym wiódł Fabian Piasecki (15), a najwyższą prędkość maksymalną osiągnął Mark Tamás (34,04 km/h).
 
Najwyższy wynik w kategorii InStat Index, mierzącej efektywność piłkarzy, osiągnął Matus Putnocky (296). Tuż za bramkarzem znaleźli się dwaj obrońcy: Israel Puerto (276) i Dino Stiglec (258).

Najwięcej udanych podań zaliczył w sobotnim meczu Guillermo Cotugno (52/59), a najwięcej wygranych pojedynków Puerto (21/26, 81%). Hiszpan - wspólnie z Tamásem i Patrykiem Janasikiem uzyskał również najwyższy wynik w statystyce odzyskanych piłek (9). Pod względem dryblingów najlepszy był Robert Pich (4), a najwięcej strzałów oddał Erik Exposito (4).

Po więcej informacji i statystyk zapraszamy do poniższych raportów. Informacje pochodzą z oficjalnych statystyk dostarczanych przez Ekstraklasę S.A.

Statystyki meczu TUTAJ

Raport fitness TUTAJ

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również