Wydarzenia

Reprezentant Macedonii w Śląsku!

2016-07-04 10:28:00
3
Śląsk ma nowego defensywnego pomocnika. Ostoja Stjepanović podpisał w poniedziałek z wrocławskim klubem roczny kontrakt z opcją przedłużenia.
To wychowanek Partizana Belgrad. W przeszłości 31-letni piłkarz grał już w Polsce w zespole Wisły Kraków (wystąpił w 39 meczach i zbierał bardzo dobre recenzje). Potem trafił do OFK Belgrad, a następnie do AEL Limassol. W cypryjskim zespole zagrał w 13 spotkaniach. Co ciekawe rok temu był bliski występów w klubie z Oporowskiej, ale ostatecznie ówczesny trener Tadeusz Pawłowski postawił na posiadającego ciekawsze CV Czecha Marcela Gecova (niedawno rozwiązał kontrakt ze Śląskiem i zakończył karierę).

Stjepanović jest reprezentantem Macedonii, w drużynie narodowej tego kraju zagrał 10 razy - ostatnio 60 minut w marcu 2016 roku w towarzyskim spotkaniu przeciwko Bułgarii. Nowy zawodnik WKS-u niedawna ma także paszport jednego z krajów Unii Europejskiej i oznacza to, że będzie mógł występować w jednym meczu w Ekstraklasie razem z Gruzinem Lashą Dvalim oraz Japończykiem Ryotą Morioką.
Autor: Krzyś, Fot. Krzysztof Świercz

Zobacz również