Wydarzenia

Reprezentuj Śląsk na turnieju w FIFĘ 17!

2017-01-25 10:00:00
Uwaga uwaga! Szukamy kibiców Śląska grających w FIFĘ 17! Jeden z nich będzie mieć zaszczyt reprezentować WKS na turnieju LOTTO Ekstraklasy u boku Kamila Dankowskiego.
14 lutego w Warszawie LOTTO Ekstraklasa wraz z EA Sports organizuje wyjątkowy event e-sportu. Klubu z naszej ligi zmierzą się między sobą w grze FIFA 17. Drużyna składać się będzie z dwóch zawodników: piłkarza i kibica danego klubu.

Chcemy jednak, by w turnieju wzięli udział naprawdę zapaleni gracze FIFY 17 i wierni fani Śląska. Dlatego też w turnieju, który wyłoni naszego reprezentanta, weźmie udział czterech kibiców naszego klubu. A będzie to czwórka, która jako pierwsza wyśle nam na adres mailowy biuroprasowe@slaskwroclaw.pl zdjęcie końcowej tabeli LOTTO Ekstraklasy z gry FIFA 17, na szczycie której jest oczywiście Śląsk Wrocław!

Jeśli zdobyłeś WKS-em mistrzostwo Polski w tej wirtualnej rozgrywce - wyślij nam zdjęcie tabeli i weź udział w turnieju, który wyłoni naszego drugiego reprezentanta! Turniej w siedzibie klubu przy ulicy Oporowskiej rozegrany zostanie 6 lutego.

Do dzieła!

PS. Prosimy, by osoby, które nie będą w stanie 14 lutego udać się do Warszawy na turniej (koszty opłacają organizatorzy), nie brały udziału w konkursie.

UWAGA! KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY! DZIĘKUJEMY ZA LICZNY UDZIAŁ! 6 LUTEGO CZWÓRKA GRACZY ZMIERZY SIĘ W TURNIEJU PRZY OPOROWSKIEJ.

Autor: Jędrzej Rybak

Zobacz również