Wydarzenia

Rezerwy gromią

2017-02-04 18:30:00
Druga drużyna Śląska pokonała Stal Brzeg aż 6:1. Podopieczni Arkadiusza Batora przygotowują się do powrotu ligi.
Śląsk zagrał świetne spotkanie, a wynik... nie odzwierciedla jego przebiegu. Goście z Wrocławia mieli bowiem jeszcze większą przewagę, niż wskazuje na to rezlutat. WKS mógł się pokusić nawet o dwucyfrową liczbę bramek.

Był to nie tylko bardzo dobry mecz w wykonaniu Wosjkowych, ale również nadzwyczaj nieudany dla Stali. Brzeżanie są przecież 3. drużyną tabeli grupy 3. w III lidze. 

Co ciekawe, jako pierwsza gola strzeliła Stal, która prowadziła od 15. min meczu. Już do przerwy WKS prowadził jednak 3:1, po bramkach Łyszczarza (z rzutu wolnego), Pałaszewskiego i Łuczkiewicza (rzut karny). Po zmianie stron dominacja gości była już absolutna, kolejne trafienia dołożyli Matusik i Czerwiński (dwa).  W tej części gry podopieczni trenera Batora niewykorzystali jeszcze kilku dogodnych okazji, m.in. dwukrotnie trafiając w słupek.

Stal Brzeg - Śląsk II Wrocław 1:6 (1:3)
Bramki: Bonar - Czerwiński (2), Łyszczarz, Pałaszewski, Matusik, Łuczkiewicz (k)

Śląsk: Mynarski - Kierkiewicz, Poprawa, Cieśla, Sobczak, Testowany, Kuriata, Kotfas, Łyszczarz, Matusik, Czerwiński oraz Szermach, Kohut, Kubacki, Repski, Łuczkiewicz, Pałaszewski, Ostrowski
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również