Wydarzenia

Rezerwy już grają

2018-07-18 12:45:00
Zespół Piotra Jawnego ma już za sobą dwa sparingi przed sezonem 2018/2019. Jeden wygrany, drugi przegrany.
W środę wrocławianie udali się do Kobierzyc, gdzie zmierzyli się z rezerwami Miedzi Legnica. W pierwszej połowie mecz był dość wyrówany, a gra toczyła się głównie w środku pola. Śląsk jednak był odważniesjzy w atakach i w końcu wyszedł na prowadzenie za sprawą bramki Pasternaka w 30 minucie. Jeszcze przed przerwą rywale zdołali odpowiedzieć, wyrównując z rzutu karnego. 
 
Po zmianie stron Trójkolorowi praktycznie zagrali innym składem, ale nie odbiło się to na jakości. Na boisku zameldował się między innymi Kamil Vacek, który chwilę później zaliczył asystę przy trafieniu testowanego Nazara. Śląsk dominował i potwierdził to kolejnymi bramkami Kazimierowicza, Młynarczyka i Białasika.

W pierwszym meczu kontrolnym rezerwy dość pechowo przegrały z III-ligowym Piastem Żmigród 0:1, tracąc bramkę w ostatniej minucie spotkania. 

WKS testuje kilku zawodników. O wszystkich ruchach kadrowych będziemy informować, gdy wszystkie formalności zostaną dopełnione. Kolejnym rywalem rezerw będzie Orzeł Ząbkowice Śląskie. Spotkanie zaplanowano na sobotę, 21 lipca. 

Śląsk II Wrocław – Miedź II Legnica 5:1
Bramki: Pasternak, Nazar, Kazimierowicz, Młynarczyk i Białasik

Śląsk II: Wadach - Caliński, Łazarowicz, Błoński, Poważny - Sztylka, Srnić, Kierkiewicz, Białasik, Bolisęga, Pasternak
 
Śląsk II (II połowa): Zabielski - Golus, Maciak, Nazar, Sobczak - Kazimierowicz, Vacek, Tragarz, Kukułka, Młynarczyk - Białasik.
 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również