Wydarzenia

Riera: Forma rośnie

2017-01-25 19:00:00
- Dziś graliśmy w piłkę. Było dużo gry kombinacyjnej, dużo podań i ja w takim stylu dobrze się odnajduję – analizuje Sito Riera.
Śląsk po dobrej grze wygrał pierwszy mecz kontrolny przed wznowieniem rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Z postawy drużyny zadowolony jest Sito Riera: - Dobrze pracowaliśmy na boisku. Myślę, że z każdym meczem wyglądamy lepiej i o to nam chodzi – mówi hiszpański pomocnik. - Na pewno musimy popracować nad fizyczna stroną, by przez 90 minut mieć siły na ofensywną grę. Jestem jednak zadowolony. Ten mecz miał pokazać nad czym trzeba jeszcze popracować i pod tym kątem ten sparing był nam potrzebny. 
 
Dzisiejszym przeciwnikiem był FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa – 12. drużyna bułgarskiej Ekstraklasy. - Wynik nie jest najważniejszy. Ważny stanie się dopiero, gdy zacznie się gra o ligowe punkty. Wtedy musimy pokazać naszą wartość -  zaznacza Sito. -  Oczywiście wszyscy jesteśmy szczęśliwsi. Morale podbudowaliśmy, ale nie możemy spocząć na laurach.
 
- Dziś graliśmy w piłkę. Było dużo gry kombinacyjnej, dużo podań i ja w takim stylu dobrze się odnajduję – analizuje Sito grę z swojej perspektywy. - Dziś drużyna zasługuje na pochwałę. Nasza forma rośnie, czujemy się coraz silniejsi i musimy iść za ciosem. Wracamy do treningów i pracujemy dalej. 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również