Wydarzenia

Robak: Przegraliśmy istotny mecz

2018-04-02 20:15:00
Marcin Robak skomentował porażkę z Pogonią Szczecin 2:3. - To było spotkanie o 6 punktów i przegraliśmy dla nas istotny mecz – mówi napastnik.
Marcin Robak: Pogoń był groźniejsza w tym meczu, stworzyła sobie więcej sytuacji bramkowych i zasłużenie prowadziła już 2:0.  Nam się udało strzelić gola kontaktowego i w końcu uwierzyliśmy, że możemy stąd wywieźć dobry wynik. Niestety dostaliśmy trzecią bramkę, która wszystko skomplikowała. W końcówce znów doskakujemy na 3:2, ale w tym spotkaniu to było za mało, żeby myśleć o punktach. 
 
Po bramce Celebana graliśmy odważniej, ale to wydarzyło się za późno. Trzeba oddać Pogoni, że była lepsza, ale my też mieliśmy swoje okazje. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy wyjść na prowadzenie w I połowie, ale musimy z zimną krwią wykorzystywać nadarzające się okazje bramkowe. 
 
Niestety kolejny wyjazd i kolejny przegrany mecz. To było spotkanie o 6 punktów i przegraliśmy dla nas istotny mecz. Mimo że przegraliśmy 2:3, to jednak było to zdecydowana nasza porażka. Rywale w wielu elementach byli od nas po prostu lepsi i trudno coś więcej o tym starciu powiedzieć. 
 
Moja bramka nic nam nie dała. Może gdyby wpadła wcześniej, udałoby się nam odwrócić losy spotkania… W ostatniej akcji liczyliśmy na bramkę, która dałaby choć remis, ale nie udało nam się tego dokonać. 
 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również