Wydarzenia

„Rodzina Śląska” jak co piątek w Gazecie Wrocławskiej

2015-05-08 09:50:00
Dziś w „Gazecie Wrocławskiej” - patronie medialnym naszego klubu - ukazała się kolejna odsłona cyklu „Rodzina Śląska”.
W dzisiejszym wydaniu poznamy młodych fanów WKS-u z Domu nad Stawem, czyli domu dziecka w Obornikach Śląskich. 30-osobowa grupa skorzystała z niedawnego zaproszenia Śląska do udziału w akcji "Dzieci na stadionie" i po raz pierwszy pojawiła się na Stadionie Wrocław. Podopiecznym Domu nad Stawem atmosfera meczu bardzo przypadła do gustu, można więc ogłosić, że wrocławski klub zyskał nowe grono wiernych kibiców.
 
„Rodzina Śląska” jest to strona poświęcona kibicom WKS-u, pokazująca, jak są różnorodni. Znajdziemy tam informacje zarówno o młodszych, jak i starszych fanach, którzy na spotkania Śląska chodzą od kilku dobrych sezonów. Dziennikarze chcą pokazywać celebrytów z loży VIP, ale także zwykłych kibiców. Zatem każdy może pochwalić się na niej swoją pasją, ciekawą historią z trybun, kolekcją pamiątek lub zwyczajnie zdjęciem w zielonej koszulce czy szaliku Śląska.
 
Dziennikarze Gazety Wrocławskiej czekają na maile i telefony od kibiców, którzy chcieliby opowiedzieć o swoim kibicowaniu. Wiadomości należy wysyłać na jakub.guder@gazeta.wroc.pl w temacie wpisując „Rodzina Śląska”. Dzwonić można na numer 71 37 48 199.
 
Autor: Michał Mazur

Zobacz również