Wydarzenia

Rumak: Nie oceniam indywidualnie

2016-10-02 18:00:00
- Na każdej pozycji analizujemy, czy piłkarz jest w optymalnej pozycji. Ale nie chcę teraz oceniać graczy indywidualnie - mówi Mariusz Rumak po porażce 1:2 z Bruk-Betem.
Mecz rozpoczął się dobrze dla nas. Nie potrafiliśmy wykorzystać sytuacji, żeby spotkanie rozstrzygnąć szybciej. Po przerwie dostajemy czerwoną kartkę, kuriozalnie zespół się cementuje, a rywal nie jest w stanie stworzyć sytuacji z gry. Stały fragment gry i tracimy drugą bramkę. Mogliśmy się pokusić o to, żeby strzelić, ale to Termalica ostatecznie wygrała.
 
Dużo ostatnio rozmawiałem z dyrektorem sportowym. Głównie z nim. Nie chcę oceniać indywidualnie, ale uważam, że mamy małe pole manewru w środkowej strefie boiska. Wszedł Idzik i zagrał na pozycji numer 6, Ryota był cofnięty. Tutaj dopatrywałbym elementów, które można poprawić.
 
Moim zdaniem Biliński zagrał dzisiaj dobre spotkanie. Był groźny, utrzymywał piłkę. Skrzydła były dzisiaj zdyscyplinowane. Madej to piłkarz, który może wygrać 1 na 1, dlatego zdecydowałem, że on wejdzie na boisko za Alvarinho.

Na każdej pozycji analizujemy, czy piłkarz jest w optymalnej dyspozycji. Nie czas by mówić o sytuacji Pawełka pół godziny po meczu.
Autor: Mateusz Sładek, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również