Wydarzenia

Runjaić: Zasłużyliśmy na punkt

2019-09-01 17:30:00
Na pomeczowej konferencji prasowej na pytania dziennikarzy odpowiedział Kosta Runjaić, trener Pogoni Szczecin.

Kosta Runjaic: Jak na dzisiejsze warunki pogodowe to było dobre spotkanie. Obie drużyny chciały wygrać. Mecz miał dwie różne odsłony.  Po szybkiej stracie bramki wróciliśmy do gry i zagraliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę. W drugiej połowie obie drużyny straciły sporo sił. Musze pochwalić oba zespoły, bo chciały grać dobrze w piłkę.

Dobrze zareagowaliśmy po porażce z Wisłą Płock. Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy grali lepiej niż w tamtym spotkaniu. Po tym zdobytym punkcie, który z pewnością nam się należał, musimy trochę odpocząć i przygotować się do następnego meczu. Życzę Śląskowi wszystkiego najlepszego na przyszłość.

Dla mnie to nie jest niespodzianka, że Adam Buksa strzelił takiego gola. Na treningach dużo próbuje, a w poprzednich meczach brakowało mu szczęścia. Ma silniejszą lewą nogę, ale jak widać potrafi też  uderzyć prawą. Jestem z niego zadowolony, bo w każdym meczu daje z siebie wszystko i walczy dla drużyny. Z pewnością jego sytuacja kontraktowa sprawiła, że nie było mu łatwo. Mamy nadzieję, że zostanie u nas i będzie zdobywał dużo bramek.

 

Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również