Wydarzenia

Śląsk i The World Games 2017 na BIG GAME Expo

2016-10-09 20:00:00
Śląsk Wrocław odwiedził targi BIG GAME Expo, na których można było spotkać Trójkolorowych, a klub promował X Światowe Igrzyska Sportowe The World Games 2017, które odbędą się we Wrocławiu.
Na odwiedzających czekało wiele atrakcji, które głównie skierowane były dla mężczyzn. Jak się okazało jednak na miejscu również panie nie mogły narzekać na nudy. Na chętnych czekały symulatory gier czy masaże w wykonaniu specjalistów. Prelekcję wygłosił m.in. Janusz Korwin-Mikke, ale były także występy kabaretowe. Oprócz tego sala przy Rakietowej wypełniona była stoiskami, gdzie prezentowano nowinki ze świata technologii, motoryzacji, myślistwa czy militariów. 

Zainteresowaniem cieszył się oczywiście namiot The World Games 2017, w którym można było dowiedzieć się wszystkiego na temat przyszłorocznej wielkiej wrocławskiej imprezy, ale też otrzymać ciekawe upominki. Tuż obok namiotu rozlokował się Śląsk Wrocław, którego reprezentowali kapitan Piotr Celeban, Mariusz Pawelec, Mariusz Idzik oraz Andrzej Gliniak, spiker na meczach WKS-u. Wszystko koordynował zaś Marcin Prochera, manager ds. Marketingu i Sprzedaży Śląska Wrocław. Warto zaznaczyć, że logo World Games 2017 jest eksponowane m.in. na strojach drużyny – koszulkach i spodenkach.- Choć do Igrzysk zostało ponad 250 dni to cały czas staramy się przybliżyć wszystkim tę imprezę. Promocja Igrzysk Sportów Nieolimpijskich - The World Games 2017 cały czas trwa i cieszymy się, że w tak doborowym gronie jakim jest Śląsk Wrocław – komentuje Michał Waszkiewicz. - Sama impreza jest przeznaczona dla sportów niszowych takich jak monopłetwa czy bule, ale wykorzystujemy znanych sportowców właśnie do rozreklamowania przedsięwzięcia i zaproszenia jak największej liczby osób na stadiony w przyszłym roku. Myślę, że korzyści z takiej reklamy spływają do obu stron.WKS oczywiście przygotował niespodzianki dla odwiedzających, a sami piłkarze rozdali niezliczoną ilość autografów, Każdy mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie oraz uciąć
krótką pogawędkę z naszymi reprezentantami.- Bardzo nam miło, że zaproszono nas na takie wydarzenie. Chętnie skorzystaliśmy, a  ja nawet wybrałem się tutaj z rodziną – mówi Piotr Celeban. – Nie narzekamy na brak zainteresowania i każdemu staramy się poświęcić chwilę. Czasem padają trudne pytania, ale nie unikamy odpowiedzi. Dzięki takim spotkaniom promujemy nasz klub, ale też naszego sponsora, czyli Igrzyska Sportów Nieolimpijskich - The World Games 2017, które już za niecały rok odbędą się we Wrocławiu. Już teraz serdecznie na nie zapraszam.
 

Warto było wybrać się w październikowy weekend na targi BIG GAME Expo!
 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Joanna Wietrzyńska

Zobacz również