Wydarzenia

Śląsk i WOŚP – gramy razem!

2020-01-13 09:00:00
Za nami 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Główne imprezy i licytacje były organizowane we wrocławskim Rynku. Do pomagania dzieciom włączył się również Śląsk Wrocław.
W tym roku nasz Klub podczas wrocławskiego finału reprezentowali trener pierwszej drużyny Vitezslav Lavička i skrzydłowy Przemysław Płacheta. Obaj zachęcali do wspierania Fundacji WOŚP, a przy okazji podpisywali autografy i pozowali do zdjęć z kibicami, a tych w Rynku nie brakowało. Trener symboliczne przekazał również gadżety i atrakcje na aukcje Fundacji. Licytacje potrwają do 21 stycznia. Znajdziecie na nich:
 
Zapraszamy również do wspomnianych licytacji. Klub przekazał na aukcję:
- koszulkę meczową z autografami całej drużyny. Aukcja TUTAJ.
- bombkę świąteczną, wykonaną własnoręcznie przez Jakuba Łabojkę, piłkarza Śląska. Aukcja TUTAJ.
- dzień meczowy Śląsk - Górnik Zabrze na Stadionie Wrocław od kuchni. Aukcja TUTAJ.

Dodatkowo można również wylicytować śniadanie z Przemkiem Płachetą w kawiarni Petits Four Cafe. Ta aukcja do znalezienia TUTAJ.

 
 
Hasło tegorocznego finału WOŚP brzmiało: "Wiatr w żagle. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej". Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.
 
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Grzegorz Rajter

Zobacz również