Wydarzenia

Śląsk II: Polonia Nysa rozbita

2018-03-03 14:00:00
Świetne wieści przed zbliżającą się rundą wiosenną Sport-Track IV ligi. Rezerwy Śląska rozbiły w sparingu Polonię Nysa 6:1! Hattrickiem popisał się wracający po kontuzji Jaroszyński.
Polonia Nysa w opolskiej IV lidze bije się o awans. Rundę wiosenną rozpoczną jako wicelider z trzema punktami straty do Agroplonu Głuszyna.
 
Pierwsza połowa była dość wyrównana, z lekkim wskazaniem na zespół Tomasza Horwata, którzy częściej przybywali na połowie rywali. Na przerwę Trójkolorowi schodzili ze skromnym prowadzeniem 1:0 po bramce Pasternaka. Po zmianie stron Polonia zdołał wyrównać, ale potem głos należał już tylko do Śląska, który konsekwentnie punktował przeciwnika. Po wejściu na boisko hattrickiem popisał się Jaroszyńskiego, dla którego był to pierwszy mecz po kontuzji. Jedną bramkę dołożył Fryczkowski, a wynik meczu w 80. minucie ustalił Obiała!
 
Cieszy bardzo dobra ofensywa rezerw Śląska. To dobry prognostyk przed zbliżającą się ligą, która rozpoczyna się już w weekend 17-18 weekend. Zespół Tomasza Horwata 17 marca przy Oporowskiej zmierzy się z Polonią-Stal Świdnica.
 
Śląsk II Wrocław – Polonia Nysa 6:1
Bramki: 3x Jaroszyński, Fryczkowski, Pasternak, Obiała.
Skład: Budzyński, Sobczak Adrian, Tabaka, Lazarowicz, Kierkiewicz, Kazimierowicz (Kucharczyk Piotr), Danielik, Kotfas, Skrzypek (Golus), Obiała (Fryczkowski), Pasternak (Jaroszyński).
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również