Wydarzenia

Śląsk na targach Wrocław Sport Power

2015-04-09 11:00:00
1
W dniach 18-19 kwietnia w Hali Stulecia odbędą się targi Wrocław Sport Power. Na tej największej tego typu imprezie w regionie nie zabraknie oczywiście Śląska Wrocław!

Wrocław Sport Power to dwa dni targowe dla osób aktywnie uprawiających sport. Jak zapewniają organizatorzy to również to pierwsze w historii miasta Wrocławia wydarzenie targowe dotyczące aktywności fizycznej na tak dużą skalę. Nie mogło więc na nich zabraknąć Śląska Wrocław, który ze swoim stoiskiem będzie gościł w Hali Stulecia przez cały czas trwania imprezy.

 

Na stoisku Śląska Wrocław w czasie Wrocław Sport Power będzie można dokładnie poznać i kupić gadżety związane z zielono-biało-czerwonymi. Nie zabraknie również konsol Xbox 360 z grą FIFA 15, możliwości nabycia wejściówek na mecze Trójkolorowych, jak również... samych zawodników ekstraklasowego WKS-u!

 

W niedzielę, 19 kwietnia, targi Wrocław Sport Power odwiedzą piłkarze Śląska Wrocław, którzy dzień wcześniej w ligowym meczu będą podejmowali na własnym obiekcie Lechię Gdańsk. Zawodnicy WKS-u chętnie pomogą w doborze klubowych gadżetów, jak również zatrzymają się do pamiątkowych zdjęć i rozdadzą autografy.

 

Serdecznie zapraszamy na stoiska Śląska na targach Wrocław Sport Power! Impreza rozpoczyna się 18 kwietnia o godz. 10 i trwa aż do następnego dnia do godz. 16:30. Do zobaczenia w Hali Stulecia!

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Wrocław Sport Power

Zobacz również