Wydarzenia

Śląsk trzeci w rankingu medialności

2016-07-27 19:00:00
Trzecim najbardziej medialnym klubem Ekstraklasy jest Śląsk Wrocław - wynika z raportu firmy PRESS-SERVICE Monitoring Mediów.
PRESS-SERVICE Monitoring Mediów to profesjonalna fimra zajmująca się monitorowaniem mediów. Od sześciu lat tworzy również raport "Polska piłka", badający medialność klubów Ekstrakklasy i I ligi.

Raport powstał na podstawie badań 1100 tytułów prasowych, wybranych stron internetowych oraz popularności klubów w mediach społecznościowych. Kolejny raz w ścisłej czołówce rankingu medialności znalazł się Śląsk Wrocław.

Na temat WKS-u powstało w sezonie 2015/16 niemal 35 tysięcy materiałów, co pozwoliło wyprzedzić kolejne drużyny w rankingu - krakowskią Wisłę i Cracovię. Zwycięzcą rankingu została Legia Warszawa, a drugie miejsce zajął Lech Poznań. Więcej o rankingu TUTAJ.

Przy tej okazji zachęcamy do odwiedzania i obserwowania naszych kanałów social media:

Poniżej prezentujemy grafikę z czołówką rankingu medialności klubów Ekstraklasy za sezon 2015/2016. Grafikę przygotowała firma PRESS-SERVICE Monitoring Mediów:Autor: Jędrzej Rybak, Fot. PRESS-SERVICE Monitoring Mediów

Zobacz również