Wydarzenia

Śląsk w programie "Nasz Wrocław"

2019-12-05 10:45:00
Klub WKS Śląsk znalazł się w gronie pięciu partnerów programu Nasz Wrocław, w ramach którego osoby płacące podatki w stolicy Dolnego Śląska mogą taniej korzystać z wybranych atrakcji. Dzięki Nasz Wrocław 365 raz do roku jest to możliwe nawet za darmo!
„Płacąc podatki we Wrocławiu, zyskujesz i Ty, i miasto, w którym mieszkasz”. Tym prostym, ale jakże prawdziwym hasłem zachęcamy wrocławian do skorzystania z nowej akcji promocyjnej w ramach miejskiego programu „Nasz Wrocław”. Sprawdź, jak skorzystać z darmowych wejść do wrocławskich instytucji, w tym na mecze Śląska.

Nasz Wrocław

Program „Nasz Wrocław” to kontynuacja UrbanCard Premium, działającego od 2014 r. W lipcu br. uruchomiono nową odsłonę projektu, w której skupiono się na wykorzystaniu aplikacji mobilnej i ograniczono konieczność używania kart plastikowych. Program oferuje korzyści dla osób rozliczających się z podatku dochodowego we Wrocławiu. Oferta obejmuje zniżki u ponad 50 partnerów, w dziedzinie m.in. kultury, sztuki, sportu, rozrywki czy edukacji, w wysokości od 10% do 50%. 

Wszystkie zniżki, z których można skorzystać na meczach Śląska Wrocław, można znaleźć TUTAJ oraz po kliknięciu w poniższą grafikę. Dzięki promocji tańsze będą bilety na sektor rodzinny. Może z nich skorzystać skorzystać jedna osoba dorosła (płacąca podatki na terenie Wrocławia), która może również zakupić bilet ulgowy ze zniżką dla pięciu osób niepełnoletnich. Aby skorzystać ze zniżek należy zarejestrować się w programie Nasz Wrocław w aplikacji llub na stronie internetowej wroclaw.pl/nasz-wroclaw, poinformować sprzedawcę w punkcie o chęci kupna biletu ze zniżką oraz okazać ważny dokument tożsamości z numerem PESEL. Promocja obowiązuje w dwóch punktach sprzedaży - w kasach przy ul. Oporowskiej oraz na Stadionie Wrocław (kasy przy ul. Królewieckiej).

Sprawdź zniżki, kliknij w obrazek:


 
Nasz Wrocław 365

Nasz Wrocław 365 to darmowe wejścia (raz w roku) do popularnych wrocławskich atrakcji. W ramach pierwszej edycji akcji swoją ofertę w formie kuponów udostępniło 5 partnerów: 
Aquapark – 2-godzinne wejście do strefy rekreacji dla osoby dorosłej, 
Zoo Wrocław – bilet normalny dla osoby dorosłej, 
Hydropolis – bilet normalny dla osoby dorosłej, 
WKS Śląsk Wrocław – bilet na mecz piłkarski dla osoby dorosłej (sektor rodzinny), 
Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice – jednorazowa jazda konna. 
 
To pierwsza edycja akcji, w ramach której kupony będą ważne do 17 listopada 2020 r. Po tej dacie uczestnicy akcji otrzymają nowe kupony. Lista partnerów akcji specjalnej „Nasz Wrocław 365” w kolejnych latach może się zmieniać.Kto może skorzystać? 

– Program „Nasz Wrocław” jest otwarty na wszystkich mieszkańców Wrocławia, którzy jednocześnie płacą tu podatek dochodowy – wyjaśnia Marzena Berezowska, dyrektor Wydziału Podatków i Opłat Urzędu Miejskiego. – Zachęcamy tych mieszkańców, którzy korzystają z usług miejskich, a nie płacą tu jeszcze podatków, do ich opłacania w naszym mieście – dodaje. 
 
Aby wziąć udział w akcji „Nasz Wrocław 365”, należy mieć aktywne konto w systemie, które nie jest przypisane do konta rodzica – z promocji skorzystają więc tylko osoby pełnoletnie.  Jeżeli nie korzystacie jeszcze z programu „Nasz Wrocław” – wystarczy się zarejestrować na stronie internetowej lub w aplikacji Nasz Wrocław. 
 
Nasz Wrocław dla seniorów 

Seniorzy, którzy chcą dołączyć do programu „Nasz Wrocław”, a mają ograniczone możliwości dostępu do internetu, mogą skorzystać z pomocy urzędników. Wystarczy zgłosić się do Centrum Obsługi Podatnika przy ul. Kotlarskiej 41 lub Wydziału Podatku i Opłat przy ul. Bogusławskiego 8,10, pok. 105. Tutaj pracownicy urzędu pomogą w dopełnieniu wszystkich formalności. 
 
Nowi Partnerzy w programie zniżkowym

Wraz ze startem akcji Nasz Wrocław 365 do grona partnerów zniżkowych dołączyły 2 nowe wrocławskie instytucje:
WKS Śląsk Wrocław (od 17% do 30% zniżki na bilety na sektor rodzinny),
Aquapark (15% zniżki na karnety VIP).
Z oferty nowych partnerów, będziemy mogli skorzystać już od 18 listopada 2019.  W Aquaparku, podczas okresu zimowego będziemy mogli popracować nad swoją formą, a moc sportowych emocji zapewnią nam mecze drużyny Śląska Wrocław.  
 
Najważniejsze zasady akcji Nasz Wrocław 365

Kupony otrzymują tylko pełnoletni uczestnicy programu „Nasz Wrocław”, mający konto niepowiązane z kontem rodzica,
Nieważne, czy jesteś już uczestnikiem programu „Nasz Wrocław” czy dopiero się zarejestrujesz – Twoje kupony na darmowe wejścia mają stałą datę ważności i wygasają 17 listopada 2020 r.,
W obecnej edycji akcji promocyjnej bierze udział 5 partnerów,
Otrzymujesz 5 kuponów do wykorzystania na darmowe wejścia u partnerów,
W momencie skorzystania z kuponu u partnera, ponowne skorzystanie z darmowego wejścia u partnera będzie możliwe za rok.
Autor: JR

Zobacz również