Wydarzenia

Śląsk zagra z Miedzią w szczytnym celu

2016-08-26 11:10:00
W czasie przerwy reprezentacyjnej podopieczni Mariusza Rumaka rozegrają sparing. Ich przeciwnikiem będzie zespół Miedzi Legnica. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 3 września o godz. 15 w Oławie.
- Chcemy pokazywać się nie tylko we Wrocławiu, ale także wyjeżdżać do innych miejscowości. Chcielibyśmy docenić naszych kibiców, którzy przyjeżdżają na stadion, aby nas wspierać – mówi Mariusz Rumak, trener Śląska Wrocław.

Towarzyski mecz poprzedzi specjalny blok rekreacyjno-zabawowy, który rozpocznie się o godz. 13. Przeprowadzona zostanie również charytatywna aukcja koszulek i piłek z autografami. Dochód z imprezy przeznaczony będzie na pomoc dla Grzegorza Galasińskiego z podoławskiego Niemila oraz dla oławianki Natalii Zezuli.

Po wypadku przy pracy Grzegorz przeszedł operację przeszczepu twarzy i potrzebuje pieniędzy na dalszą rehabilitację. Z kolei rodzice 4,5-letniej Natalki zbierają fundusze na leczenie dziewczynki, która ma uszkodzony wzrok i choruje na toksoplazmozę (mózgowe porażenie dziecięce) oraz epilepsję.

Bilety-cegiełki w cenie 10 zł będzie można nabyć od godz. 12.30 przy wejściu na Stadion OCKF przy ul. Sportowej 1 oraz w przedsprzedaży od poniedziałku, 29 sierpnia, w Wydziale Promocji Urzędu Miejskiego w Oławie.
Autor: Tomasz Szozda, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również