Wydarzenia

Słowik i Scalet po derbach

2017-11-26 21:00:00
Jakub Słowik i Mathieu Scalet skomentowali wygraną w derbach Dolnego Śląska.
Jakub Słowik: Bardzo się cieszę z wygranej i mojego występu. Atmosfera była fantastyczna i niosła nas w tym meczu. To był bardzo przyjemny mój debiut w Śląsku w rozgrywkach ekstraklasy. Zagrać w takim meczu to duża odpowiedzialność, ale i ja i drużyna dała radę. Przede wszystkim ważne, że skończyło się na zero z tyłu. 
 
 Udało nam się przerwać złą passę meczów i to w dodatku zwycięstwem w derbach. Mam nadzieję, że ta wygrana da nam impuls do lepszej gry i kolejnych zwycięstw.
 
Byliśmy osłabieni, ale z drugiej strony dublerzy mieli swoją szansę i myślę, że wykorzystali ją. Był dreszczyk emocji, ale wszystko się dobrze skończyło. 
 
Mathieu Scalet: Nie wiem, kto strzelił gola. Ale czy to ważne? Najważniejsze że derby dla Śląska! Bardzo się cieszę z debiutu. Na gorąco nie potrafię wiele powiedzieć, bo emocje jeszcze we mnie nie opadły. Może jutro dojdę do siebie…
 
Nie spodziewałem się takiego wieczoru. To piękne uczucie zagrać na Stadionie Wrocław. Cieszę się, że mogłem pomóc drużynie i to jeszcze w spotkaniu derbowym. 
 

Zobacz również