Wydarzenia

Śniadanie Biznesowe ze Śląskiem Wrocław

2018-11-30 11:00:00
30 listopada w hotelu Novotel&Ibis Wrocław Centrum odbyło się Śniadanie Biznesowe Śląska Wrocław. Wzięli w nim udział najważniejsi partnerzy klubu, prezesi spółek oraz zainteresowani projektem przedsiębiorcy.
Ponad 100 osób w jednym miejscu spotkało się na zaproszenie klubu, by porozmawiać o możliwościach biznesowych oraz marketingowych, jakie niesie za sobą marka Śląska Wrocław.

 
- To nowa inicjatywa, której celem jest przede wszystkim skupienie przedsiębiorców wokół klubu sportowego – tych, którzy już ze Śląskiem są od jakiegoś czasu, dołączyli niedawno lub zamierzają to wkrótce zrobić – mówi Marcin Przychodny, prezes zarządu WKS Śląsk Wrocław SA.

Podczas spotkania odbyła się prezentacja oferty biznesowej klubu, ale również nie zabrakło elementów sportowych. Głos zabrali m.in. dyrektor sportowy Śląska Dariusz Sztylka i trener Tadeusz Pawłowski.- Śląsk to nie tylko I zespół, to także kilkanaście grup młodzieżowych grających w naszej Akademii Piłkarskiej i kilkadziesiąt klubów partnerskich w całym regionie. Jestem przekonany, że dla wielu z Państwa firm, którym bliska jest społeczna odpowiedzialność biznesu, to okazja do współpracy z klubem i dołożenie cegiełki do jego lepszej przyszłości.- Zachęcam, byście byli Państwo częścią tego projektu. Wierzę, że także dla Państwa firm jest to okazja do rozwoju a kiedyś będzie powód do dumy, że byliście ze Śląskiem od początku – mówił na spotkaniu Tadeusz Pawłowski.

Spotkanie zakończyły rozmowy  kuluarowe przedstawicieli zaproszonych firm i klubu. 
 - Mam nadzieję, że będziemy się spotykać regularnie. Nie tylko na tego typu śniadaniach, ale także na Stadionie Wrocław, gdzie będziemy mogli zaprezentować Państwu wszystkie korzyści wynikające z przejęcia przez nas strefy hospitality i VIP na tym obiekcie. Stadion Wrocław i mecze Śląska to doskonałe miejsce, by nawiązywać i pogłębiać relacje biznesowe – przekonywał prezes WKS Śląsk Wrocław SA Marcin Przychodny.

Autor: Biuro Prasowe, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również