Wydarzenia

Sobczak: Chcemy wygrać finał

2020-07-07 19:30:00
Przed rezerwami Śląska Wrocław finał Okręgowego Pucharu Polski, w którym zmierzą się ze Ślęzą Wrocław. Adrian Sobczak opowiedział o sytuacji w zespole i nastawieniu przed jutrzejszym finałem.
W poprzednich rundach Śląsk pewnie uporał się ze swoimi rywalami. Półfinał z Foto-Higieną Gać zakończył się wynikiem 4:1 dla wrocławian. - Jesteśmy dobrze zorganizowanym zespołem, każdy na boisku wie co ma robić i wszyscy znają swoje miejsce. Po ostatnich meczach widać, że przekłada się to na wyniki - mówi Sobczak. 

Sobczak leczy kontuzję i nie wystąpi w środowym spotkaniu, jednak będzie wspierał kolegów z trybun. Trójkolorowi, by zdobyć puchar, będą musieli pokonać lokalnego rywala, czyli Ślęzę Wrocław. Czy sprawia to, że zespół podchodzi do tego meczu inaczej? - Podchodzimy do tego meczu po prostu jak do finału. Będziemy grali o zwycięstwo. Uważam, że jesteśmy dobrze przygotowani. Mam nadzieję, że finał zakończy się korzystnie dla nas - dodaje zawodnik WKS-u.

Sobczak nie będzie mógł wystąpić w środowym spotkaniu ze względu na kontuzję, jednak będzie wspierał kolegów z trybun. Mecz rozpocznie się w środę, 8 lipca, o godzinie 18:00. Spotkanie zostanie rozegrane na obiekcie Ślęzy Wrocław w Kłokoczycach. Kibice będą mogli nieodpłatnie zasiąść na trybunach, jednak liczba miejsc zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia będzie ograniczona.
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również