Wydarzenia

Sparing sekcji kobiet na Oporowskiej!

2020-07-23 15:00:00
Takiej okazji jeszcze nie było! Po raz pierwszy na legendarnym stadionie przy ul. Oporowskiej zagra drużyna kobiet Śląska Wrocław. Piłkarki WKS-u w sparingowym spotkaniu zmierzą się z wicemistrzyniami Polski, Czarnymi Sosnowiec.
Do startu rozgrywek Ekstraligi pozostają już tylko dwa tygodnie, więc sobotni mecz - zwłaszcza z tak silnym przeciwnikiem - będzie bardzo ważnym sprawdzianem dla podopiecznych trenera Jagieły. 
 
We wcześniejszych sparingach podczas przygotowań do nowego sezonu zawodniczki Śląska zanotowały porażkę i zwycięstwo. Trójkolorowe mają za sobą starcia z ROW-em Rybnik (0:1) oraz Rolnikiem Biedrzychowice-Głogówek (4:0). Spotkanie z Czarnymi będzie trzecim sprawdzianem formy WKS-u.
 
Zawodniczki od ponad miesiąca przygotowują się do rozpoczęcia ligowych zmagań. Pierwsza kolejka Ekstraligi Kobiet dla Śląska Wrocław rozpocznie się od wyjazdowego meczu z drużyną z Rybnika, który wyznaczono na 8 lub 9 sierpnia. Domowe spotkania naszych dziewczyn będzie można obejrzeć na boisku hotelu GEM, położonym przy ul. Mianowskiego 2b. Pierwsze z nich odbędzie się 15/16 sierpnia z TME Grot SMS Łódź.
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Śląska do przybycia na stadion przy ul. Oporowskiej. Trudno wyobrazić sobie lepsze warunki do poznania naszej nowej drużyny i dodania jej otuchy przed nadchodzącym sezonem. Do tego wstęp na mecz będzie bezpłatny!
 
Podobno mieszanka młodości i doświadczenia - podobnie jak tradycji i innowacji -  to najlepsza kompozycja, jaką w świecie sportu można sobie wymarzyć. Przekonani o słuszności “starych porzekadeł” mamy przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie. Widzimy się w sobotę o godz. 14 na Oporowskiej 62!
 
Autor: Maciej Fedorczuk, Fot. Dawid Antecki

Zobacz również