Wydarzenia

Spotkanie zarządu Śląska z prezesem PKO Banku Polskiego

2020-02-21 14:15:00
W piątek w siedzibie klubu przy ul. Oporowskiej 62 doszło do spotkania zarządu WKS Śląsk Wrocław z prezesem PKO Banku Polskiego Zbigniewem Jagiełłą.
Największy bank w Polsce jest sponsorem tytularnym rozgrywek Ekstraklasy. Od samego początku współpracy PKO Bank Polski wspiera rozwój młodych piłkarzy. Jedną z wielu aktywności na tym polu jest przyznawana cyklicznie nagroda Młodzieżowca Miesiąca PKO Banku Polskiego, którą otrzymują wyróżniający się polscy ligowcy młodego pokolenia. W sierpniu statuetka trafiła do rąk Przemysława Płachety.

Tematyka szkolenia dzieci i młodzieży oraz wychowywania ich poprzez sport również została poruszona podczas dzisiejszego spotkania. O nowych, ciekawych projektach z prezesem Zbigniewem Jagiełłą rozmawiali prezes wrocławskiego klubu Piotr Waśniewski oraz wiceprezes Wojciech Bochnak.

Jednym ze wspólnych przedsięwzięć, z których mogą już korzystać kibice, jest Program Partnerski #WyGrajmyRazem. Dzięki aktywności fanów, klub może otrzymać dodatkowe środki finansowe. Więcej o tej inicjatywie można przeczytać TUTAJ.
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Dawid Antecki

Zobacz również