Wydarzenia

Srnić: Byłem bardzo wkurzony

2018-02-28 23:25:00
Po jego faulu Lech miał rzut wolny, którego zamienił na pierwszego gola. - Byłem bardzo wkurzony, bo wydawało mi się, że dotknąłem tylko piłkę, nie faulowałem - mówi Dragoljub Srnić, jeden z najlepszych piłkarzy Śląska w przegranym 1:2 spotkaniu w Poznaniu z Lechem.
Dragoljub Srnić: Moje pierwsze odczucia po meczu są bardzo złe, jestem smutny, bo przegraliśmy. Uważam, że ja zagrałem naprawdę dobrze, jak na to, że od trzech spotkań nie byłem na boisku. Ale najważniejsze, że nie zdobyliśmy punktu i nie można być zadowolonym.
 
Byłem bardzo wkurzony po sytuacji, gdy sędzia uznał, że faulowałem przy bocznej linii. Wydawało mi się, że dotknąłem tylko piłkę, że nie faulowałem. Jeszcze bardziej zdenerwowałem się, bo po tym rzucie wolnym padł gol dla Lecha... Z kolei gdy ja byłem faulowany przed polem karnym Lecha, gracz gospodarzy zobaczył tylko żółtą kartkę. On był ostatnim obrońcą i myślałem, że zobaczy czerwoną kartkę.
 
Nie wiem, jak to możliwe, że kolejny mecz z rzędu mamy VAR i znów działa on przeciwko nam. Trudno w to uwierzyć. Ale taki jest futbol, trzeba to przyjąć, choć nie jest łatwo.
 
Myślę, że dziś zagraliśmy znacznie lepiej niż w Warszawie i lepiej niż przeciw Górnikowi, choć wtedy zdobyliśmy punkt, a dzisiaj nie. Mam nadzieję, że w kolejnym spotkaniu znów zrobimy postęp i zdobędziemy już komplet punktów.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również