Wydarzenia

Środowy przegląd o Śląsku Wrocław

2015-09-16 10:00:00
1
Zapraszamy na tradycyjny przegląd prasy. Na dzisiejszy poranek wybraliśmy najciekawsze artykuły dotyczące piłkarskiej strony Śląska Wrocław.

Przegląd Sportowy - Pawłowski wierzy w Gecova

 

Marcel Gecov miał wnieść nową jakogć do Śląska, tymczasem w zeszłą sobotę były wicemistrz świata U-20 dopiero po raz drugi znalazł się w meczu ligowym w wyjściowym składzie. Trener Tadeusz Pawłowski wierzy jednak, że defensywny pomocnik w końcu „odpali".  - To świetny zawodnik, który musi być jednak lepiej przygotowany motorycznie. Traci mało piłek, znakomicie gra wewnętrznym podbiciem. Brakowało nam piłkarza, który umiałby w razie potrzeby zwolnić lub przyspieszyć grę - przekonuje szkoleniowiec.  

 

Gecov nie przepracował z wrocławianami okresu przygotowawczego. To przypadek podobny do Petera Grajciara. Doprowadzenie solidnie prezentującego się dziś Słowaka do przyzwoitej formy także zabrało kilka miesięcy. - Kiedy po raz pierwszy pokazano mi na wideo Gecova, nie miałem wątpliwości. Od razu powiedziałem, że to jest to. I dalej ich nie mam. Dajmy mu tylko trochę czasu. Jeszcze da nam dużo radości - zapewnia Pawłowski. Czech ma kontrakt do czerwca 2017 roku. 

 

Przegląd Sportowy - Zagrali z kibicami

 

Piłkarze mieli nietypowy trening. Odbyła się towarzyska gra z kibicami, którzy wygrali konkurs, promujący zdrowy styl życia.

 

Gazeta Wrocławska - Finał akcji „Poruszaj się z nami”

 

Wczoraj zorganizowano finał wspólnej akcji Śląska Wrocław i MPK „Poruszaj się z nami”. Laureaci konkursu rozegrali mecz z piłkarzami WKS-u. Potem grały także dzieci z akademii. W bramce pomagali im Jarosław Szandrocho i Dawid Gołąbek - masażyści Śląska.

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również