Wydarzenia

Stara Odra Residence - prestiżowe osiedle nad rzeką

2015-04-16 16:00:00
1
ATAL S.A – jeden z liderów rynku deweloperskiego i partner Śląska Wrocław posiada szeroką ofertę mieszkań we Wrocławiu. Inwestycje znajdują się zróżnicowanych lokalizacjach – zarówno w kameralnej okolicy jak i w centrum miasta. Jedną z najnowszych propozycji dewelopera jest Stara Odra Residence. To prestiżowe osiedle znajduje się w zacisznym miejscu Wrocławia. Nowoczesna architektura budynków naturalnie wkomponuje się w przestrzeń, subtelnie podkreślając spokojny charakter okolicy.

Stara Odra Residence powstaje dwuetapowo, aby docelowo zaoferować szeroką gamę mieszkań w dwóch spójnych architektonicznie, siedmiopiętrowych budynkach. Zostały one usytuowane tak, by z jak największej liczby mieszkań roztaczał się widok na rzekę. Apartamenty wyposażone zostaną w balkony, a niektóre w przestronne tarasy. Osiedle będzie ogrodzone, wyposażone w system wewnętrznego monitoringu i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

 

W inwestycji znajdzie się łącznie 179 mieszkań o zróżnicowanym metrażu i układzie pokoi.  Załatwienie codziennych obowiązków ułatwi sześć lokali handlowo – usługowych. W budynkach obu etapów powstaną garaże, które pomieszczą 136 samochodów. Na lokatorów czeka również ogólnodostępny taras na dachu budynku, z  widokiem na panoramę Wrocławia.

 

Stara Odra Residence jest bardzo dobrze zlokalizowana. Otoczony zielenią, usytuowany w dorzeczu Starej Odry teren to znakomita przestrzeń do relaksu. Bliskość Mostu Osobowickiego umożliwia sprawne przedostanie na Nadodrze oraz do centrum miasta. Zmotoryzowani mieszkańcy osiedla będą mogli skorzystać z położonej nieopodal drogi ekspresowej E216 oraz Autostradowej Obwodnicy Wrocławia dochodzącej do autostrady A4.

 

 

Ceny mieszkań za mkw. brutto rozpoczynają się od 6 400 złotych. 

 

Więcej informacji na www.staraodra.pl

 

Informacje na temat pozostałych wrocławskich inwestycji znajdują się pod adresem: www.atal.pl

 

 

ATAL S.A. Biuro Sprzedaży Mieszkań

ul. Na Polance 22,

51-109 Wrocław

godziny pracy: 

pon.-wt. 9.00-17.00, 

śr.-pt. 8.00-16.00

tel. (+48) 71 39 50 225

odraresidence@atal.pl

 

Autor: ATAL, Fot. ATAL

Zobacz również