Wydarzenia

STS dłużej ze Śląskiem Wrocław

2015-05-04 11:00:00
STS, który jest największą legalną firmą bukmacherską w Polsce, przedłużył współpracę ze Śląskiem Wrocław. W ramach nowej umowy sponsorskiej materiały promujące STS pojawią się w mediach społecznościowych klubu oraz podczas meczów na stadionie. Bukmacher będzie prowadzić także akcje skierowane do kibiców Śląska Wrocław. Porozumienie będzie obowiązywać do końca bieżącego sezonu.
- STS wspiera cały polski sport, dlatego zdecydowaliśmy się na podpisanie nowej umowy ze Śląskiem Wrocław. Liczmy, że nasze wsparcie pomoże temu zasłużonemu klubowi w rozwoju - mówi Mateusz Juroszek, prezes STS. - Zawierając umowy sponsoringowe, zawsze pamiętamy o kibicach, którzy są najważniejszą częścią świata sportu. Dlatego nasza współpraca z klubami nie ogranicza się do obecności na bandach wokół boiska. W przeciwieństwie do konkurencji jesteśmy zaangażowanym sponsorem - rozdajemy bilety na mecze, organizujemy strefę kibica, prowadzimy konkursy i zabawy dla fanów - dodaje Juroszek.
 
- Nasza dotychczasowa umowa obowiązywała do końca fazy zasadniczej sezonu, dlatego cieszę się, że po kilku miesiącach owocnej współpracy STS zobaczył w nas partnera, z którym warto związać się na dłużej. To pokazuje, że oferta Śląska Wrocław jest dobrze oceniana w środowisku biznesowym. Nowe porozumienie z STS ma wielowymiarowy charakter - z jednej strony jest kolejnym krokiem w rozwoju klubu, z drugiej przewiduje szereg ciekawych akcji przeznaczonych dla naszych kibiców. To dobrze skrojona umowa, która przyniesie korzyści obydwu stronom – zaznacza Marek Drabczyk, wiceprezes WKS Śląsk Wrocław SA.
 
Zgodnie z warunkami umowy materiały promujące STS pojawią się w czasie spotkań Wojskowych na bandach reklamowych, a także na stronie internetowej i w mediach społecznościowych klubu. Bukmacher przed każdym meczem dostanie także pulę biletów, które kibice będą mogli wygrać w licznych konkursach organizowanych w punktach przyjmowania zakładów w województwie dolnośląskim, a także na profilach firmy w mediach społecznościowych. STS przy okazji wybranych meczów we Wrocławiu zorganizuje również specjalną strefę kibica wyposażoną w urządzenia zręcznościowe, w tym m.in. siłomierz-kopacz, bramka celnościowa, piłkarzyki czy konsole do gier. Fani Wojskowych będą mogli wziąć udział w licznych konkursach i zabawach, które przeprowadzi tam bukmacher.
 
Autor: WKS Śląsk Wrocław SA

Zobacz również