Wydarzenia

STS oficjalnym bukmacherem Śląska

2016-02-03 10:00:00
1
STS, czyli największa legalna firma bukmacherska w Polsce rozpoczyna współpracę ze Śląskiem Wrocław. W ramach nowej umowy sponsorskiej materiały promujące STS pojawią się na ściankach sponsorskich klubu i bandach reklamowych.

- To pierwsza umowa sponsorska w nowym roku i dlatego jej podpisanie bardzo nas cieszy. To również kolejny sukces Działu Marketingu, który wcześniej dobrze wystartował z Programem Lojalnościowym Ekipa i udanie powrócił do akcji „Śląsk Wrocław rusza w trasę”. Współpracę z firmą STS traktujemy jako świetny prognostyk i znak lepszych czasów. Teraz czekamy na kolejne firmy, które zechcą dołączyć do rodziny Śląska Wrocław i poznać biznesową ofertę naszego klubu - podkreśla prezes Paweł Żelem.

 

Zgodnie z warunkami umowy materiały promujące STS pojawią się w czasie spotkań Wojskowych na bandach reklamowych, a także na ściankach sponsorskich klubu. Bukmacher przed każdym meczem dostanie także pulę biletów, które kibice będą mogli wygrać w licznych konkursach organizowanych w punktach przyjmowania zakładów w województwie dolnośląskim, a także na profilach firmy w mediach społecznościowych. STS przy okazji wybranych meczów we Wrocławiu zorganizuje również specjalną strefę kibica wyposażoną w urządzenia zręcznościowe. Fani Wojskowych będą mogli wziąć udział w licznych konkursach i zabawach, które przeprowadzi tam bukmacher.

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również