Wydarzenia

SUPERCAR.PL sponsorem meczu Śląska z Wisłą

2016-02-09 20:30:00
Wrocławska firma SUPERCAR.PL została sponsorem piątkowego meczu Śląska Wrocław z Wisłą Kraków.

Nowy kierunek Działu Marketingu Śląska Wrocław to m.in. współpraca z dolnośląskimi firmami. To dlatego sponsorem pierwszego wiosennego meczu WKS-u została wrocławska marka SUPERCAR.PL.

 

SUPERCAR.PL zapewnia największy w Polsce wybór samochodów używanych z gwarancją. Codziennie oferuje do sprzedaży ponad 800 aut dostępnych od ręki i na aukcjach. Na polskim rynku sprzedaży samochodów używanych SUPERCAR.PL funkcjonuje już od 2001 roku.

 

Zapewnia najlepsze rozwiązania zakupu samochodów w leasingu i w kredycie. Oferta SUPERCAR.PL jest zawsze dopasowana idealnie do potrzeb klienta. Sprzedawane przez firmę samochody używane pochodzą z polskich salonów, dlatego posiadają pełną historię serwisową, opinie rzeczoznawcy, książki serwisowe oraz gwarancję.  

 

SUPERCAR.PL prowadzi również własny Auto Serwis, gdzie klienci firmy są obsługiwani bez kolejki. Przez blisko 15 lat od wrocławskiego dostawcy na drogi wyruszyły tysiące samochodów używanych: osobowych, dostawczych i ciężarowych, co czyni SUPERCAR.PL największą tego typu firmą w tej części Polski.

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również